• Kayıt Ol
 • Giriş Yap
Hakkımızda

Hakkımızda • Kurulduğu ilk günden bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, profesyonel yaklaşımı ile çalışmalarına yön vermektedir. Güncel teknoloji ve gelişmeleri yakından takip etmekle birlikte, çeşitli eğitim ve seminerler ile sürekli kendini geliştirmektedir. Erzurum İş Dünyası Sosyal Sorumluluk projelerinde yer almaktadır. 
  Erzurum İş Dünyası  üretici fikirleriyle internet ve bilişim sektöründe öncü konuma gelmeyi kendine amaç edinmiştir.

  Her müşterisini ilk müşterisi gibi gören Erzurum İş Dünyası , bütün işlerini büyük bir titizlik ve özenle yapmaktır. Böylelikle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır, mutlu müşterilerimiz en büyük referansımızdır.

  Satış öncesi ve sonrası kaliteli bir hizmet anlayışıyla her şekilde size yardımcı olan uzman ekibimizle sorunsuz işlere ve hızlı çözümlere imza atacaksınız. Bizi daha yakından tanımanızı istiyoruz. Dilediğiniz zaman ofisimize gelerek, tamamı genç ve dinamik bir ekipten oluşan firmamızı tanıyabilir, İşinizi nasıl büyüteceğiniz konusunda sizlere sunduğumuz hizmetleri anlatabiliriz.

  Hızlı Sonuç

  Kaliteli Çözümler

  Yaratıcı Fikirler

  Mutlu Müşteriler


  MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ
  Müşterilerimizin gelişimine katkı sağlayan, beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan yaratıcı, yenilikçi ve teknoloji odaklı kurumsal yapımız ile sektörün öncü firmalarından olmak.

  Yurtiçi ve yurtdışındaki iş ortaklarımıza uluslararası standartlarda hizmet sunan; doğru teknolojiler ile anahtar teslimi katma değerli çözümler üreten,teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, üstün hizmet kalitesi ve anlayışıyla kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, birinci derecede tercih edilen, sektöründe bir dünya şirketi olmak.

  Müşteri Odaklı Hizmet Anlayışı
  Kalite ve Uygun Fiyat Politikası
  Kalitemiz
  BaşarımızReferanslarımız

Firmanıza değer veriyor, firmanızı binlerce potansiyel müşteri ile buluşturarak iş hacminizi arttırıyoruz. Sizde işletmenizi global dünyaya açmak için hemen web sitemize kayıt olabilir ve fırsatlarımızdan faydalanabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinin

0532 390 64 25

info@softistanbul.com

Rabia Ana Mahallesi Caferiye Cami Sokak No: 5/6 Yakutiye - Erzurum