• Kayıt Ol
 • Giriş Yap
Ünlü Oyuncu Kerem Bürsin Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupénin Direksiyonuna Geçti | E- İş Dünyası

img
İş Dünyası

Ünlü Oyuncu Kerem Bürsin Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupénin Direksiyonuna Geçti

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW, kompakt segmentteki en yeni temsilcisi Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé’yi son zamanların en beğenilen oyuncularından Kerem Bürsin’in anlatımıyla otomobil tutkunlarıyla buluşturuyor.


Ünlü oyuncu, 4 kapılı coupé formu ve sportif sürüş özellikleriyle dikkat çeken Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé’nin merak edilen detaylarını kendine has üslubuyla otomobilseverlere aktarıyor. BMW Türkiye’nin sosyal medya hesaplarından yayınlanan video serileri ile hem bilgilendirici hem de ilgili çekici içerikler meraklılarıyla buluşuyor. Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé’nin dinamik görünümlü zengin detayları, Kerem Bürsin’in sportif ve karizmatik duruşuyla birleşerek bilgilendirici video serilerine yeni bir soluk getirecek.


Sportif coupe görünümüne rağmen iç mekânda sunduğu geniş ve fonksiyonel yaşam alanı ve teknolojik özellikleri ile segmentinin en dikkat çekici modellerinden biri olan Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé, dünyada olduğu gibi ülkemizde de yoğun ilgi gördü.


BMW dinamizmini duygulara hitap eden bir tasarım ile birleştiren Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé, 14 Mart tarihinde Türkiye’de yollara çıkmıştı. Segmentinin en dikkat çekici modellerinden biri olan Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé 1.5 litre hacminde 3 silindirli dizel ve benzinli motor seçeneklere sahipken, 418.900 TL’den başlayan fiyatlarla otomobilseverlerin beğenisine sunuluyor.


Dinamik Tasarım Yüksek Teknolojiyle Buluştu

Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé’nin öne çıkan özellikleri arasında, dinamik olarak gerilmiş siluet, çerçevesiz kapı camları ve bagaj kapağının ortasına kadar uzanan stop lambaları dikkat çekiyor. Markanın bir simgesi haline gelen far tasarımı ve geniş böbrekleri ile bir BMW olduğunu hissettiren Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé, standart olarak sunulan LED farları ile dikkat çekici bir ön yüze sahip. Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé, opsiyonel olarak alınabilen yüksek çözünürlüğe sahip dijital göstergeleri ve sportif direksiyonu ile iç mekanda sunduğu premium hissini en üst seviyeye çıkarıyor. Yüksek kaliteli malzemeler ve yenilikçi detayların buluştuğu geniş iç mekânda, arkadan aydınlatmalı kaplamalar da altı farklı renk seçeneği ile yarı saydam efektler oluşturarak iç mekândaki atmosferi değiştirmeye yardımcı oluyor. Yenilikçi sürüş destek sistemlerine de yer verilen Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé zengin güvenlik özellikleriyle dikkat çekiyor. 70 ila 210 km/sa arasında çalışan Şerit Terk Uyarısı’nın yanı sıra; Şerit Değiştirme Uyarı sistemini de içeren Sürüş Asistanı, arka çarpışma uyarısı ve çapraz trafik uyarısı özelliklerine de sahip. Opsiyonel olarak tercih edilebilen Executive pakette BMW Live Cockpit Professional, Apple CarPlay, HiFi Ses Sistemi ve Kablosuz Şarj Sistemi gibi donanımlar satın alınabiliyor.


Kerem Bürsin’in keyifli anlatımıyla Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé videolarını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?v=69l34ms6FQY


Sorularınız için iletişim;

Artı İletişim Yönetimi

borusanotomotivkurumsaliletisim@artipr.com.tr

0212 3470330


İlginizi Çekebilir

 • img

  JLL Türkiyedeki yatırımlarına iki alışveriş merkezini daha ekledi

  İş Dünyası
  Haberi İncele
 • img

  Anadolu Isuzu Araçlarında Aldığı Önlemlerle Yolcu ve Sürücüleri COVID-19 Virüsüne Karşı Koruyor

  İş Dünyası
  Haberi İncele
 • img

  İstanbul Gönüllülerinden Kadın Girişimcilere Destek: Kadın Emeği Pazarı

  İş Dünyası
  Haberi İncele
 • img

  Nissan yeni bölgesel yapılanmasını açıkladı

  İş Dünyası
  Haberi İncele
 • img

  Çarpıcı Tasarımıyla Yeni BMW 4 Serisi Coupé Türkiyede

  İş Dünyası
  Haberi İncele
 • img

  Xiaomi Türkiye Resmi İnternet Satış Sitesi Açılıyor

  Teknoloji
  Haberi İncele
 • img

  KOBİ destek programı ile 30 bin liraya kadar, sıfır komisyonla satış

  Haberi İncele
 • img

  Enerjisa Enerji, “İşimin Enerjisi” ile ‘verimlilik ve yeşile dönüş için yenilikçi ürünler sunuyor

  Sağlık
  Haberi İncele
 • img

  GİGDER Başkanı Ömer Faruk Akbal: 2023 hedefleri için güçlü bir program

  İş Dünyası
  Haberi İncele
 • img

  TÜRKİYE İMSAD İNŞAAT MALZEMELERİ SANAYİ DIŞ TİCARET ENDEKSİ TEMMUZ 2020 SONUÇLARI AÇIKLANDI

  İş Dünyası
  Haberi İncele
Firmanıza değer veriyor, firmanızı binlerce potansiyel müşteri ile buluşturarak iş hacminizi arttırıyoruz. Sizde işletmenizi global dünyaya açmak için hemen web sitemize kayıt olabilir ve fırsatlarımızdan faydalanabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinin

0532 390 64 25

info@softistanbul.com

Rabia Ana Mahallesi Caferiye Cami Sokak No: 5/6 Yakutiye - Erzurum