• Kayıt Ol
 • Giriş Yap
VakıfBank SKY Limite Stevie Ödülü | E- İş Dünyası

img
İş Dünyası

VakıfBank SKY Limite Stevie Ödülü

VakıfBank, limit yönetimini müşterilerin belirlemesine imkân veren yenilikçi ürünü SKY Limit’ ile Bronz Stevie Ödülü’nün sahibi oldu. VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı Muhammet Lütfü Çelebi, “SKY Limit’in uluslararası arenada ödüle layık görülmesi nokta atışı teknolojik çözümlerimizle doğru yolda olduğumuzu gösteriyor” dedi.


VakıfBank’ın yenilikçi ürünlerinden SKY Limit, 30’dan fazla ülkeden binlerce projenin yarıştığı Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nde Ürün ve Hizmetler Kategorisi Finansal Hizmetler alt kategorisinde değerlendirmeye alındı. Jürinin yaptığı değerlendirme sonrasında SKY Limit, Bronz Stevie’ye layık görüldü. Jüri değerlendirmesinde SKY Limit’in müşteriler için zaman alan bir ihtiyacı teknolojik bir şekilde çözdüğü belirtilerek “Dijitalleşme gelecektir ve VakıfBank, hızla bu yolda ilerliyor” yorumu yapıldı.


VakıfBank dijital geleceğe ilerliyor

VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı Muhammet Lütfü Çelebi, “Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını yapılan veri analizleri sonucu tespit ederek, hızlıca kullanmaya başlayacakları dijital ürün ve hizmetlerle çözüyoruz. SKY Limit’te yoğun bir talep ve kullanım olduğunu sahadan aldığımız geri bildirimler dolayısıyla biliyorduk. Elbette Stevie gibi uluslararası bir organizasyon tarafından da ödüle layık görülerek takdir edilmek öncelikle Türkiye sonrasında bankamız için gurur verici. Ayrıca jüri yorumları, VakıfBank’ın dijital yolculuğunun uzaklardan da görülebildiğini bizlere gösteriyor. Türkiye bankacılık sektörü açısından önemli, dijital bankacılıkta ise dünyada gerçekten öncü hizmetleri ön planda tutuyoruz” şeklinde konuştu.


Nokta atışı bir dijital hizmet; SKY Limit

Çelebi, şöyle devam etti; “Dijital değişim dönüşümümüz sürüyor. Hem bugüne hem de geleceğe hazırlanıyoruz. SKY Limit, bu anlayışla geliştirdiğimiz nokta atışı ürün hizmetlerimizden biri; özel sektör çalışanlarından memurlara varıncaya kadar, toplumun önemli bir kesimini kapsayan, onlara limitinizi önceden bilerek kendiniz yönetin dediğimiz bir ürün… Geliri belli geniş bir müşteri portföyümüz onay almak, beklemek gibi şeylerle karşılaşmadan kredi limitlerini ek hesap, kredi kartı ya da ihtiyaç kredisi gibi farklı kredi ürünlerine dağıtabiliyor. VakıfBank Mobil ya da şube aracılığıyla bu işlemler gerçekleştiriliyor”


Stevie Nedir?

2002 yılından bu yana uluslararası şirket ve organizasyonları yıl içinde gösterdikleri performans ve sosyal hayata yansıyan pozitif katkıları çerçevesinde ödüllendiren Stevie Ödülleri, dünyanın en saygın iş ödülleri arasında yer almaktadır.


İlginizi Çekebilir

 • img

  W SECRET GARDEN‘DA EĞLENCE DEVAM EDİYOR

  Kültür & Sanat
  Haberi İncele
 • img

  Banka Hesapsız Para Havalesi Dönemi SiPayde Başlıyor

  İş Dünyası
  Haberi İncele
 • img

  Ülkerden gıda israfıyla mücadelede önemli adım

  İş Dünyası
  Haberi İncele
 • img

  Metro Türkiyenin Soğuk İçecek Çeşitleri Yaza Ferahlık Katıyor

  İş Dünyası
  Haberi İncele
 • img

  İşletmeler çıkış yolunu yeni ürün ve hizmette arıyor

  İş Dünyası
  Haberi İncele
 • img

  Nuh Tepesi Filmi HBOda

  Kültür & Sanat
  Haberi İncele
 • img

  Enerjisa Enerji, “İşimin Enerjisi” ile ‘verimlilik ve yeşile dönüş için yenilikçi ürünler sunuyor

  Sağlık
  Haberi İncele
 • img

  Şekerbank ve Trakya Birlik iş birliğiyle çiftçilere destek

  İş Dünyası
  Haberi İncele
 • img

  Uzaktan ve hibrit modellerle büyük dönüşüm geçiren eğitim sektörünün teknoloji partneri Microsoft

  Teknoloji
  Haberi İncele
 • img

  MÜJDE AÇIKLANDI! Türkiye tarihinin en büyük doğal gaz keşfini gerçekleştirdi

  İş Dünyası
  Haberi İncele
Firmanıza değer veriyor, firmanızı binlerce potansiyel müşteri ile buluşturarak iş hacminizi arttırıyoruz. Sizde işletmenizi global dünyaya açmak için hemen web sitemize kayıt olabilir ve fırsatlarımızdan faydalanabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinin

0532 390 64 25

info@softistanbul.com

Rabia Ana Mahallesi Caferiye Cami Sokak No: 5/6 Yakutiye - Erzurum