• Kayıt Ol
 • Giriş Yap
Yeni normalin ilk fuarı bir dizi önlem ile kapılarını açtı | E- İş Dünyası

img
Sağlık

Yeni normalin ilk fuarı bir dizi önlem ile kapılarını açtı

Zayıflatan ve bronzlaştıran teknolojik ürün ve cihazlar yoğun ilgi görüyor

Bakım, güzellik, kozmetik, medikal cihaz ve ekipmanlarına ilişkin ürün ve hizmetlerin sergilendiği CNR Beauty & Wellness Show İstanbul, bir dizi önlem kapsamında, bu yıl da katılımcı ve ziyaretçilerin büyük beğenisini kazandı. Yeni normalin ilk fuarında EvdeKal sürecinde kilo alanlar için zayıflatan cilt bakımı ve tatile gidemeyenler için boranzlaştıran solaryum ürünleri yoğun ilgi görüyor.


CNR Expo’da pandemi arası sonrası düzenlenen ilk fuar olan CNR Beauty & Wellness Show İstanbul - Kozmetik, Güzellik, Medikal Estetik Cihaz ve Ekipmanları Fuarı, birbirinden özel ürünler ile ziyaretçilerin ilgi odağı haline geldi. EvdeKal sürecinde kilo alanlar için zayıflatan cilt bakım ürünleri ve tatile gidemeyenlere bir hafta süreyle kalıcı boranzlaşma sağlayan solaryum ürünleri ziyaretçilerden yoğun ilgisini çekiyor. Yeni normalin ilk fuarı olması nedeniyle bir dizi önlem ile kapılarını açan CNR Beauty & Wellness Show İstanbul, 4 Eylül Pazar gününe kadar ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek. CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık tarafından KOSGEB'in desteğiyle organize edilen fuar, bu yıl 3’üncü kez güzellik, sağlık, bakım ve kozmetik sektörlerini tek çatı altında buluşturdu.


500’ün üzerindeki marka ürünlerini sergiliyor


Kendi alanında Avrasya’nın en büyük fuar organizasyonu olma hedefiyle yola çıkılan CNR Beauty & Wellness Show İstanbul’da bakım, güzellik, kozmetik, medikal cihaz ve ekipmanları gibi sektöre dair ürün ve hizmetler tanıtılıyor. Fuar süresince aralarında güzellik salonu işletmecileri, yöneticiler, estetisyenler, hastane ve klinklerin dermatoloji birimi yöneticilerinin de yer aldığı yerli ve yabancı sektör profesyonelleri ağırlanacak. 500’ün üzerinde markanın ürünlerini görücüye çıkarıldığı fuarı, 4 günde binlerce kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.


HES kodu alma zorunluluğu


Fuarlarda katılımcı ve ziyaretçilerin sağlığı güvence altına alınarak, olası risklerin bertaraf edilmesi için devletin ve Uluslararası Fuarlar Birliği’nin (UFI) belirlediği yeni normale dönüş kriterleri kapsamında bir dizi önlem alındı. Buna göre; fuara giriş ve çıkış noktaları yeniden düzenlendi. Fuar girişlerinde vücut ısısı kontrolü yapılacak. Havalandırma sistemlerinde harici hava kullanılarak içerideki hava sürekli temiz tutulacak. Aynı anda fuar alanında bulunacak kişi sayısı ‘10 metrekareye 1 ziyaretçi’ şeklinde sınırlandırıldı. Fuara girişlerde katılımcı, ziyaretçi ve görevlilerin HES kodu sorgulaması zorunlu hale getirildi.


İlginizi Çekebilir

 • img

  İş Sağlığı ve Güvenliğinde Ford Otosana 9 ödül birden

  İş Dünyası
  Haberi İncele
 • img

  İşbir Holding, bünyesine bağlı İşbir Sentetik ile, Güneş Enerji Sistemi (GES) 2020 projesini hayata geçirdi

  İş Dünyası
  Haberi İncele
 • img

  LİMAK İNŞAAT, DÜNYANIN EN BÜYÜK 61İNCİ MÜTEAHHİTLİK ŞİRKETİ OLDU

  Haberi İncele
 • img

  TÜSAD VE ESKİ BAŞHEKİMi HEYBELİADA SANATORYUMUNUN DİYANETE DEVREDİLMESİNE SICAK BAKMIYOR

  Sağlık
  Haberi İncele
 • img

  Banka Hesapsız Para Havalesi Dönemi SiPayde Başlıyor

  İş Dünyası
  Haberi İncele
 • img

  Türkiye Finanstan ekonomiye 54 milyar lira destek

  İş Dünyası
  Haberi İncele
 • img

  HUAWEI, FreeBuds Studioyu tanıttı

  Teknoloji
  Haberi İncele
 • img

  Sardisten VakıfBanka Altın Ödül

  İş Dünyası
  Haberi İncele
 • img

  The SPA at Mandarin Oriental, Bodrumda sonbaharı yenilenerek karşılayın

  Sağlık
  Haberi İncele
 • img

  BİENİN TERRAZZO STİLİ ‘SEMPRE KOLEKSİYONU

  İş Dünyası
  Haberi İncele
Firmanıza değer veriyor, firmanızı binlerce potansiyel müşteri ile buluşturarak iş hacminizi arttırıyoruz. Sizde işletmenizi global dünyaya açmak için hemen web sitemize kayıt olabilir ve fırsatlarımızdan faydalanabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinin

0532 390 64 25

info@softistanbul.com

Rabia Ana Mahallesi Caferiye Cami Sokak No: 5/6 Yakutiye - Erzurum